Вівторок, 24.10.2017, 07:11
Відділ освіти, молоді та спорту 
Гадяцької міської ради
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017/2018 навчальний рік

Наказ Департаменту освіти і науки та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації від 05.07.2017 № 290/460 "Про проведення у 2017/2018 навчальному році обласної Спартакіади школярів"


Наказ Департаменту освіти і науки та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації від 05.07.2017 № 291/461 "Про проведення відкритих обласних змагань команд юнаків та дівчат дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та спортивних клубів у 2017/2018 навчальному році"


2016/2017 навчальний рік

20 жовтня  2016 року на міському стадіоні «Колос» відбулися змагання юнаків  з міні-футболу в залік міської Спартакіади школярів 2016/2017 навчального року.

Протокол змагань з міні – футболу

(Спартакіада школярів 20.10.2016)

 

1

2-5

1 тур

Результат

Гадяцька СШ № 4 – Гадяцька СШ № 3

2:2

3-4

Гадяцька СШ № 2 – Гадяцька СШ-інтернат

0:5

4

1-2

2 тур

 

Гадяцька гімназія – Гадяцька СШ № 4

3:2

5-3

Гадяцька СШ № 3 – Гадяцька СШ № 2

1:2

3

4-2

3 тур

 

Гадяцька СШ-інтернат – Гадяцька СШ № 4

1:1

5-1

Гадяцька СШ № 3  –  Гадяцька гімназія

3:0

5

2-3

4 тур

 

Гадяцька СШ № 4 – Гадяцька СШ № 2

2:0

1-4

Гадяцька гімназія – Гадяцька СШ-інтернат

2:4

2

4-5

5 тур

 

Гадяцька СШ-інтернат – Гадяцька СШ № 3

3:0

3-1

Гадяцька СШ № 2 –  Гадяцька гімназія

4:1

 

Підсумкова турнірна таблиця по міні-футболу

(Спартакіада школярів 20.10.2016)

 

Команда

 

В

Н

П

м’ячі

очки

1.

Гадяцька СШ-інтернат

 

5:0

1:1

3:0

4:2

3

1

0

13

3

10

2.

Гадяцька СШ № 2

0:5

 

0:2

2:1

4:1

2

0

2

6

9

6

3.

Гадяцька СШ № 4

1:1

2:0

 

2:2

2:3

1

2

1

7

6

5

4.

Гадяцька СШ № 3

0:3

1:2

2:2

 

3:0

1

1

2

6

7

4

5.

Гадяцька гімназія

2:4

1:4

3:2

0:3

 

1

0

3

6

13

3

 

Головний суддя змагань                            (В. Ф. Уніжонний)


6 жовтня 2016 року на стадіоні Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 відкрито міську Спартакіаду школярів  навчальних закладів м. Гадяча. Проведено змагання з легкоатлетичного кросу, участь у яких прийняли учні 5 шкіл міста. Результати змагань:

Біг 1000 метрів дівчата молодші:

І – місце Лукаш Аліна –  Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки;

І – місце Кунак Світлана – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3;

ІІІ – місце Лобода Анжеліка – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4.

Біг 1000 метрів дівчата старші:

І –  Білик Діана – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4;

ІІ – Рябченко Софія – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3;

ІІІ – Потапенко Владислава – Гадяцька спеціалізована школа-інтернат ім. Є.П. Кочергіна.

Біг 1000 метрів юнаки молодші:

І – місце Перемишлєв Микита – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3;

ІІ – місце Недовіс Владислав – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2  ім. Михайла Драгоманова;

ІІІ – місце Ковтун Станіслав – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки.

Біг 1000 метрів юнаки старші:

І – місце  Мироненко В’ячеслав – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4;

ІІ – місце Вчорашній Валерій – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3;

ІІІ – місце Власенко Валентин – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки.

Загальнокомандний залік:

І – місце Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3;

ІІ – місце Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4;

ІІІ – місце Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки.


Орієнтовна програма, місце і терміни проведення змагань Спартакіади 2016/2017 навчального року

№ з/п

Вид спорту

Дата проведення

Місце проведення

Початок змагань

Головний суддя

1.

Легкоатлетичний крос

06.10.2016

ГСШ № 4

09.00

Уніжонний В.Ф.

2.

Міні-футбол (Ю)

20.10.2016

ГСШ № 2

09.00

Соловйов А.О.

3.

Міні-футбол (Д)

27.10.2016

ГСШ № 2

09.00

Соловйов А.О.

4.

Шахи

03.11.2016

ГСШ № 3

09.00

Білоцерківець М.П.

5.

Настільний теніс

17.11.2016

ГСШ-інтернат

09.00

Козаченко В.С.

6.

Баскетбол (Ю)

22.12.2016

ГСШ № 4

09.00

Уніжонний В.Ф.

7.

Баскетбол (Д)

12.01.2017

ГСШ № 3

09.00

Білоцерківець В.І.

8.

Волейбол (Ю)

19.01.2017

ГСШ № 4

09.00

Уніжонний В.Ф.

9.

Волейбол (Д)

26.01.2017

ГСШ № 3

09.00

Білоцерківець В.І.

10.

«Сокіл» («Джура»)

16.03.2016

ГСШ № 4

09.00

Уніжонний В.Ф.

11.

Футбол*

06.04.2017

ГСШ № 4

09.00

Уніжонний В.Ф.

12.

4-х борство «Дружба»

13.04.2017

Гімназія

09.00

Бовт С.М.

13.

Легка атлетика

20.04.2016

ГСШ № 4

09.00

Уніжонний В.Ф.

14.

«Козацький гарт»

04.05.2016

ГСШ № 4

09.00

Уніжонний В.Ф.

 

         *У зв’язку з несприятливими погодніми умовами чи з інших поважних причин місце і терміни проведення змагань можуть бути змінені, про що додатково буде повідомлено.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2017uCoz